Кметът на Тетевен награди победителите от провелия се ученически футболен турнир Featured

14 Дек 2017
740 times

На 13 и 14 декември в Тетевен се проведе ученически турнир по футбол. В него взеха участие шест отбора, които бяха разделени в две възрастови групи: 5-8 клас и 9-12 клас. Турнирът премина с добро темпо и спортсменска игра, а състезателите показаха много добра спортна форма.

Турнирът беше закрит от кмета на община Тетевен д-р Мадлена Бояджиева, в присъствието на новия зам.-кмет Свилен Русинов. Д-р Бояджиева поздрави участниците от провелото се състезание, след което награди победителите. Тя пожела на всички весело посрещане на Коледните и Новогодишни празници.

Ето и класирането:

При децата на първо място се класира – ОУ „Васил Априлов“ – с.Градежница /момчета/, втори остана отборът от ОУ „Васил Априлов“ – с.Градежница/момичета/, а третото място бе за учениците от СУ „Г. Бенковски“ – гр. Тетевен.

По-големите бяха разделени на две групи: юноши старша и юношите младша възраст. При юношите старша възраст първото място завоюва отборът на СУ „Георги Бенковски“ – гр. Тетевен. Второ място бе заето от НПГГСД "Сава Младенов" -  гр. Тетевен, а третата позиция остана за ПГ по СЕУ – гр.Тетевен.

При юношите младша възраст на първо място се класира първият отбор на СУ „Георги Бенковски“ – гр. Тетевен, а вторият тим на училището остана на трета позиция. Второто място в групата спечелиха учениците от ПГ по СЕУ – гр.Тетевен

Last modified on Четвъртък, 14 Декември 2017 17:01