Обръщение на д-р Мадлена Бояджиева по повод най-големия християнски празник - Великден Featured
Уважаеми съграждани,
В навечерието сме на най-големия християнски празник – Великден. Празник, превърнал се в символ на победата на доброто над злото и на живота над смъртта. През тези светли дни от годината, ние отправяме най-искрена и чиста молба за здраве, прошка и спасение, като търсим Божието благословение за нас и ближния.
Възкресение – това е празник на надеждата и непреходността на доброто у човека и вярата в него, вярата в чудесата, вярата и надеждата за по-щастлив живот, за повече успехи, за един по-добър свят.
Нека Великденската нощ отвори сърцата ни за прошката и добротата и ни направи по-съпричастни и човечни! Нека запалените свещи осветят душите и сърцата ни и заедно с вярата и любовта да ни дават сили и да ни показват верния път.
Желая Ви светли празници, които да бъдат изпълнени с уют и топлота, защото това може да бъде дадено само и единствено от семейството у дома. Бъдете здрави и щастливи, по-смирени, справедливи и състрадателни, а любовта и разбирателство да са Ваши верни спътници!
Честито Възкресение Христово!
С уважение:
Д-р Мадлена Бояджиева
Кмет на Община Тетевен

