МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ ОСНОВНА ГРАДСКА ЛИНИЯ ОТ ОБЩИНСКАТА ТРАНСПОРТНА СХЕМА

27 Сеп 2016
9635 times

МАРШРУТНО   РАЗПИСАНИЕ № 1Г

на автобусна линия:                                         ГРАДСКА

изпълнява се:                                    понеделник – петък

Маршрут

Вежница – Скрибътна – Вежница

кв. Полатен 1,2 и3 , “Моновци”, „Чернивитски.мост“,

“Елпром”, Метален цех, “Дебриплат”, “Четпром”,

“ВИТ Автотранспорт”, “Балканмес”, ДСК, площада, бл.”Сандански”, Пеновото, Топлика, Пладнището, Скрибътна

Час , минути
тръгва пристига

престой

(мин.)

Гараж - Вежница 6.20 6.35 0,05
Вежница - Скрибътна 6.40 7.04 0,01
Скрибътна - Вежница 7.05 7.29 0,01
Вежница - Пеновото 7.30 7.50 0,30
Пеновото - Вежница 8.20 8.40 0,20
Вежница - Пеновото 9.00 9.19 0,01
Пеновото - гараж 9.20 9.30 2,20
Гараж - Пеново 11.50 11.59 0,01
Пеново - Вежница 12.00 12.29 0,01
Вежница - Скрибътна 12.30 13.00 0,15
Скрибътна - Вежница 13.15 13.45 0,15
Вежница - Пеновото 14.00 14.20 0,10
Пеновото - Вежница 14.30 14.50 0,10
Вежница - гаража 15.00 15.15 0,45
Гаража - Скрибътна - 16.00 16.14 0,01
Скрибътна - Вежница 16.15 16.44 0,01
Вежница - Скрибътна 16.45 17.09 0,01
Скрибътна - Вежница 17.10 17.39 0,01
Вежница - Пеновото 17.40 18.00 0,15
Пеновото - Вежница 18.15 18.35 0,05
Вежница - Пеново 18.40 18.59 0,01
Пеново - Вежница 19.00 19.20 0,10
Вежница - Пеновото 19.30 19.49 0,01
Пеновото - гараж 19.50 20.00  

                                            

МАРШРУТНО   РАЗПИСАНИЕ № 1ГС

на автобусна линия:                                         ГРАДСКА

изпълнява се:                                              събота и празнични дни

Маршрут

Вежница – Скрибътна – Вежница

кв. Полатен 1,2 и 3, “Моновци”, .Чернивитски мост“,

“Елпром”, Метален цех, “Дебриплат”, “Четпром”,

“ВИТ Автотранспорт”, “Балканмес”, ДСК, площада, бл.”Сандански”, Пеновото, Топлика, Пладнището, Скрибътна

Час , минути
тръгва пристига

престой

(мин.)

Гараж - Скрибътна 8.45 8.59 0,01
Скрибътна - Вежница 9.00 9.29 0,01
Вежница - Пеновото 9.30 9.49 0,01
Пеновото - гараж 9.50 10.00 1,50
Гараж - Пеновото 11.50 11.59 0,01
Пеновото - Вежница 12.00 12.20 0,40
Вежница - Пеновото 13.00 13.20 0,10
Пеновото - гараж 13.30 13.40 2,35
Гараж - Скрибътна 16.15 16.29 0,01
Скрибътна - Вежница 16.30 16.59 0,01
Вежница - Пеновото 17.00 17.20 0,10
Пеновото -Вежница 17.30 17.59 0,01
Вежница - гараж 18.00    

МАРШРУТНО   РАЗПИСАНИЕ № 1ГН

на автобусна линия:                                         ГРАДСКА

изпълнява се:                                              неделя

Маршрут

Вежница – Скрибътна – Вежница

кв. Полатен 1, 2 и 3, “Моновци”, .Чернив.мост“,

“Елпром”, Метален цех, “Дебриплат”, “Четпром”,

“ВИТ Автотранспорт”, “Балканмес”, ДСК, площада,“, бл.”Сандански”, Пеновото, Топлика, Пладнището, Скрибътна

Час , минути
тръгва пристига

престой

(мин.)

Гараж - Скрибътна 8.45 8.59 0,01
Скрибътна - Вежница 9.00 9.29 0,01
Вежница - Пеновото 9.30 9.49 0,01
Пеновото - гараж 9.50 10.00 1,50
Гараж - Пеновото 11.50 11.59 0,01
Пеновото - Вежница 12.00 12.20 0,10
Вежница - Пеновото 12.30 12.50 0,10
Пеновото - гараж 13.00 13.10 3,05
Гараж - Скрибътна 16.15 16.29 0,01
Скрибътна - Вежница 16.30 16.59 0,01
Вежница - Пеновото 17.00 17.20 0,10
Пеновото -гараж 17.30 17.40  

      Изпълнител по договор:       „НА-ТО“ ООД - гр. Тетевен,    тел.: 0878565175

Last modified on Четвъртък, 01 Октомври 2020 08:09
Rate this item
(0 votes)

Актуално от Общински съвет

Архив Отчети

Отчети

За региона

  Меню