МАРШРУТНО РАЗПИСАНИЕ ОСНОВНА ГРАДСКА ЛИНИЯ ОТ ОБЩИНСКАТА ТРАНСПОРТНА СХЕМА

27 Сеп 2016
11952 times

ГРАДСКА АВТОБУСНА ЛИНИЯ

МАРШРУТНО   РАЗПИСАНИЕ № 1Г

изпълнява се:                               понеделник – петък

Разстоя-

ние

(км)

Маршрут

Вежница – Скрибътна – Вежница

….кв. Полатен, 1..,2., 3..., “Моновци”, .Чернив.мост“, “Елпром”, Метален цех, “Дебриплат”, “Четпром”,   “ВИТ Автотранспорт”,   “Балканмес”, ДСК, площада, х-л „Тетевен“, бл.”Сандански”, Пеновото, Топлика, Пладнището,Скрибътна

Час , минути
тръгва пристига

престой

6                      Гараж - Вежница 6.20 6.35 0,05
13 Вежница - Скрибътна 6.40 7.04 0,01
13 Скрибътна - Вежница 7.05 7.29 0,01
9                      Вежница - Пеновото 7.30 7.50 0,10
9 Пеновото - Вежница 8.00 8.20 0,10
9 Вежница - Пеновото 8.30 8.49 0,01
3                      Пеновото - гараж 8.50 9.00 2.50
3                      Гараж - Пеново 11.50 11.59 0,01
9                      Пеново - Вежница 12.00 12.29 0,01
13                      Вежница - Скрибътна 12.30 13.00 0,15
13 Скрибътна - Вежница 13.15 13.45 0,15
9 Вежница - Пеновото 14.00 14.20 0,10
9 Пеновото - Вежница 14.30 14.50 0,10
6                      Вежница - гаража 15.00 15.15 0,45
7                      Гаража - Скрибътна - 16.00 16.14 0,01
13 Скрибътна - Вежница 16.15 16.44 0,01
13 Вежница - Скрибътна 16.45 17.09 0,01
13 Скрибътна - Вежница 17.10 17.39 0,01
9                      Вежница - Пеновото 17.40 18.00 0,15
9                      Пеновото - Вежница 18.15 18.35 0,05
9                      Вежница - Пеново 18.40 18.59 0,01
9                      Пеново - Вежница 19.00 19.20 0,10
9                      Вежница - Пеновото 19.30 19.49 0,01
3                      Пеновото - гараж 19.50 20.00

МАРШРУТНО   РАЗПИСАНИЕ № 1ГС

изпълнява се:                                               събота

Разстоя-

ние

(км)

Маршрут

Вежница – Скрибътна – Вежница

….кв. Полатен, 1..,2., 3..., “Моновци”, .Чернив.мост“, “Елпром”, Метален цех, “Дебриплат”, “Четпром”,   “ВИТ Автотранспорт”,   “Балканмес”, ДСК, площада, х-л „Тетевен“, бл.”Сандански”, Пеновото, Топлика, Пладнището,Скрибътна

Час , минути
тръгва пристига

престой

7                      Гараж - Скрибътна 8.45 8.59 0,01
13 Скрибътна - Вежница 9.00 9.29 0,01
9 Вежница - Пеновото 9.30 9.49 0,01
3                      Пеновото - гараж 9.50 10.00 1,50
3                      Гараж - Пеновото 11.50 11.59 0,01
9 Пеновото - Вежница 12.00 12.20 0,10
9                      Вежница - Пеновото 12.30 12.50 0,10
3                      Пеновото - гараж 13.00 13.10 3.05
7                      Гараж - Скрибътна 16.15 16.29 0,01
13 Скрибътна - Вежница 16.30 16.59 0,01
9 Вежница - Пеновото 17.00 17.20 0,10
9                      Пеновото -Вежница 17.30 17.59 0,01
6                      Вежница - гараж 18.00

МАРШРУТНО   РАЗПИСАНИЕ № 1ГН

изпълнява се:   неделя

Разстоя-

ние

(км)

Маршрут

Вежница – Скрибътна – Вежница

….кв. Полатен, 1..,2., 3..., “Моновци”, .Чернив.мост“, “Елпром”, Метален цех, “Дебриплат”, “Четпром”,   “ВИТ Автотранспорт”,   “Балканмес”, ДСК, площада, х-л „Тетевен“, бл.”Сандански”, Пеновото, Топлика, Пладнището,Скрибътна

Час , минути
тръгва пристига

престой

7                      Гараж - Скрибътна 8.45 8.59 0,01
13 Скрибътна - Вежница 9.00 9.29 0,01
9 Вежница - Пеновото 9.30 9.49 0,01
3                      Пеновото - гараж 9.50 10.00 1,50
3                      Гараж - Пеновото 11.50 11.59 0,01
9 Пеновото - Вежница 12.00 12.20 0,10
9                      Вежница - Пеновото 12.30 12.50 0,10
3                      Пеновото - гараж 13.00 13.10 3,05
7                      Гараж - Скрибътна 16.15 16.29 0,01
13 Скрибътна - Вежница 16.30 16.59 0,01
9 Вежница - Пеновото 17.00 17.20 0,10
3                      Пеновото -гараж 17.30 17.40

„НА-ТО“ ЕООД – гр. Тетевен - 0888295254

Last modified on Вторник, 01 Февруари 2022 11:38
Rate this item
(0 votes)

Актуално от Общински съвет

Архив Отчети

Отчети

За региона

  Меню